Site Kullanım Şartları

Site Kullanım Şartları

Kullanım Koşullarını Kabul Etme Yetkinliği
izin ve temsil etmekte olduğunuz şahısların, hiç bir kısıtlama söz konusu olmadan bu Kullanım Koşullarına tabi olduğunu kabul ederek, Kullanım koşullarını kendiniz ve temsil ettiğiniz şahıslar adına kabul etmeye kanunen yetkili olduğunuzu beyan etmiş olursunuz. Kullanım Koşullarında kabul etmediğiniz herhangi bir madde varsa veya Kullanım Koşullarını onaylamaya veya kabul etmeye yetkili değilseniz, Siteyi kullanamazsınız.

Ayrıca yasal olarak reşit olduğunuzu, mevcut yasalar çerçevesinde bağlayıcı anlaşmalar yapabilecek durumda olduğunuzu ve işbu Kullanım Koşullarında belirtilen her türlü gerek, koşul, zorunluluk, teyit, vekalet ve garantinin sorumluluğu altına girmeye, bu Kullanım koşulları çerçevesinde değerlendirilmeye, bu koşullara uymaya yetkin olduğunuzu da beyan edersiniz.

Sitenin Kullanımı
Sitedeki metin, tasarım, grafik, logo, ikon, resim, ses klipleri, indirilebilecek materyal, arayüz, kod, yazılım, detayelektroteknik.com’a ait tüm fikri mülkiyet, bunların seçimi ve düzenlenmesi tamamen detayelektroteknik.com’a, iştiraklerine, lisans verenlerine ve/veya içerik sağlayıcılarına ait olup, telif hakkı, ticari marka ve ilgili diğer kanunlarca korunmaktadır. Aksi detayelektroteknik.com tarafından belirtilmediği sürece, Sitedeki bilgi ve/veya materyallerin kopyalanması, indirilmesi ve/veya çıktısının alınması yalnızca kullanıcının kişisel, ticari olmayan kullanımı için mümkün olup, Kullanıcının Siteden eriştiği, kopyaladığı, indirdiği veya bastığı bilgi ve/veya materyal üzerindeki telif hakkı, ticari marka veya başka mülkiyet hakkı ibaresini silmemesi koşuluna bağlıdır. Bilgi ve/veya materyalin; değiştirme, dağıtma, iletme, performans, yayınlama, basım, lisanslama, tersine mühendislik; siteden edinilen herhangi bir materyalin, bilginin, yazılımın, ürün veya hizmetin türevinin üretilmesi veya satışı gibi, ancak bunlarla kısıtlı olmayan başka herhangi bir sebeple kullanımı kesinlikle yasaktır. Tüm ilgili fikri mülkiyet hakları da dahil olmak üzere Sitede bulunan tüm bilgi ve materyallerin mülkiyet hakları detayelektroteknik.com’a aittir. detayelektroteknik.com, Sitedeki bilgi ve/veya materyallerin detayelektroteknik.com’la ilişkisi olmayan üçüncü taraf haklarını ihlal etmeyeceğini garanti veya beyan etmez.

Sitede sunulan bilgilerin uygunsuz kullanımı, Sitenin çalışmasını önleme veya bozma veya siteden gizlice bilgi alma teşebbüsleri de dahil olmak üzere herhangi bir donanım veya yazılımın uygunsuz kullanımı kesinlikle yasaktır. Kullanıcılar Sitenin işleyişini kesintiye uğratmamalı ya da kesintiye uğratma teşebbüsünde bulunmamalıdır. detayelektroteknik.com herhangi bir bildirim yapmadan, takdir ettiği şekilde Siteye erişimi veya Sitenin kullanımını durdurma hakkını saklı tutar. Siteye erişimin veya Sitenin kullanımının engellenmesi, yasalar ve adalet önünde detayelektroteknik.com’un sahip olduğu hakları veya tazminatı etkilemeyecektir.

Kullanıcı, Site aracılığıyla sunulan bilgi ve/veya materyalle ilgili kanuna uygunluk, güvenilirlik, yerindelik, orijinallik ve söz konusu bilginin/materyalin telif hakkı konularında sorumluluk sahibi olduğunu kabul eder. (i) Yanlış, hileli, hakaret niteliğinde, karalayıcı, müstehcen, tehditkar, gizlilik veya reklam haklarını ihlal eden, fikri mülkiyet haklarını ihlal eden, küfür içeren, veya başka uygunsuz durumlar içeren (ii) ceza gerektiren bir suç teşkil eden veya buna teşvik eden, herhangi bir tarafın haklarını ihlal eden, yükümlülük meydana getiren veya herhangi bir yasanın ihlaline sebep veren içerikler; (iii) yazılım virüsleri, siyasi propaganda, zincirleme mektup, toplu e-posta veya benzeri “gereksiz” metinler yüklenmemeli, gönderilmemeli veya sitede yayınlanmamalıdır. Kullanıcılar yanlış e-posta adresi veya yanlış kişisel bilgi vermemeli, bakşa bir kişi veya tüzel kişinin bilgileriyle kendisini yanlış tanıtmamalı; kimlik, eğitim, geçmiş ve işle ilgili nitelikler konusunda yanlış yönlendirici bilgi vermemelidir. Kullanıcılar Siteye ticari içerik yüklememelidir.