Staj Başvurusu

Başvuru Koşulları ve Gerekli Belgeler

Metal teknoloijisi mesleğinde Mesleki Eğitim Merkezi’nden (çıraklık okulu)alınmış en az KALFALIK BELGESİ, Kaynakçılık mesleğinde Mesleki Eğitim Merkezi’nden (çıraklık okulu) alınmış en az KALFALIK BELGESİ ile İlk madde de belirtilen meslek grupları dışında kalan Elektrik-Elektronik, Makine, Metal işleri, Lojistik ,Muhasebe gibi vb. meslek alanlarında bir meslek lisesi ve/veya meslek yüksekokulu mezunu olanlar başvuru yapabilirler.

Uzun Dönem Staj Programı

Uzun dönem staj programı kapsamında üniversitelerin belirlediği dönemlerde uzun dönem zorunlu staj programı olan üniversite öğrencilerine her yıl firmamızda staj imkanı sağlamaktayız. Yaklaşık 4-5 ay süren staj programı süresince haftanın 5 günü devam eden stajyerlerimiz iş hayatına ve firmamıza yönelik önemli deneyimler elde etmektedirler. Uzun dönem stajyer olarak görev aldıkları departmanlarda çeşitli projelerde görev alan stajyerlerimiz, açık pozisyonlarımız kapsamında değerlendirilmektedir.

Meslek Lisesi Stajı

Meslek Lisesi öğrencileri her yıl Eylül- Haziran ayları arasında, firmamızda teorik eğitimlerini uygulama şansı bulabilecekleri staj programına dahil olmaktadırlar. Meslek Lisesi öğrencilerimizin staj süresi hafta içi üç gün (Pazartesi-Salı-Çarşamba veya Çarşamba-Perşembe-Cuma günlerinde) ve tam zamanlı olarak gerçekleşmektedir.

Yaz dönemi stajı

Detay Elektroteknik olarak her yıl yaz dönemi boyunca teorik bilgisini iş hayatında pratiğe dönüştürmek isteyen genç yeteneklere staj imkanı sunmaktayız. Sen de verimli bir staj dönemi süresince hem kariyerine güçlü bir adım atma hem de firmamızı ve kültürümüzü tanıma şansına sahip olmak istiyorsan hemen başvur!

DETAY ELEKTROTEKNİK ’te yaz stajı, 20 ile 30 iş günü arasında değişmektedir.

Staj Başvuru Formu

Click or drag a file to this area to upload.
PDF, Microsoft Word

Güncel İş İlanları

Kariyer.net ve Linkedin üzerinden güncel staj başvurusu ilanlarımızı kontrol edebilir ve başvuru yapabilirsiniz.