DETAY ELEKTROTEKNİĞİ KEŞFET !

İLK ENERJİ İLETİMİ

Uzman mühendis kadrosu, proje ve dizayn ekibi ve kalifiye montaj ekibi ile alınan AG pano siparişlerini taahhüt edilen tarihte ve eksiksiz olarak teslim etmektedir.AG Pano uygulamalarımız, dünyanın hemen her ülkesinde tecrübe edilerek müşteriye en optimal ve en güvenilir sistem çözümünü oluşturarak sunulmaktadır. Ayrıca kullanıldıkları yerlere de ayrı bir prestij sağlamaktadır.

Detay Elektroteknik İnş. Müh. Taah. San.ve Tic. Ltd. Sti. Firmamız, 2015 yılı 3. çeyreğinde,Gersan San.Sit.Batı Sitesi Mah. 2308.cad. No:7 Yenimahalle ANKARA adresinde ticari olarak kurulmuş bulunmaktadır. Tüm faaliyetlerimizde, yürürlükte bulunan kanun, mevzuat ve yönetmeliklere uymak,Hurda atıkların değerlendirilmesini sağlamak,Gürültü seviyesi düşük makina ve teçhizat kullanmak,Havaya, toprağa, suya ve diğer doğal ortamlara yönelik kirlenmenin önlenmesini sağlamak,Gerek hammadde gerekse enerji kaynaklarını etkin ve planlı kullanımını sağlamak,Gelecek nesillere yaşanabilir bir çevreyi miras bırakmak ve Çevre yönetim sistemi performansının sürekli iyileşmesini sağlamak Şirketimizin çevre politikasıdır.

PROFESYONELLERİN TERCİHİ

Ruhunu Yansıt

Biz geçmişinden aldığı cesaret ile üreticilerin geleceğine ışık tutan, sondaj sektöründe ancak “Profesyonellerin Tercihi” olarak anılacağız.

AYAK İZLERİ

Türkiye’de 100’ü aşkın ilimizde Detay Elektrotekniğin  parmak izlerini görebilir, bayilik ağımızla istediğiniz projeyi hayata geçirebilirsiniz..Sizleri kalitemizle şaşırtacağız.

TAKIM OYUNU

Takım oyununu kendi tarzımızda oynar, oyunun kurallarını biz belirleriz. Üretim tesisimizden çıkan her ürün, oyunumuzun bir parçasıdır.

HÜKÜMSÜZ KALİTE

Keşfetmek oyuna hükmetmenin bir gereğidir, genlerimizdeki hükmedici kodun taşıyıcısı Elektrik Sektöründe Açık Ara Detay markasıdır.

68 Mimari Proje Sayısı
96 Personel Sayısı
65 Saha Personel Sayısı
15000 Site Ziyareti (2020)
8 Proje Sayısı (2019)
115 MUTLU MÜŞTERİ

Kalite Politikamız

Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, çevreye ve topluma karsı sorumluluklarının bilincinde bir kuruluş olarak hedefimiz; hizmet alanlarında kaliteyi en üst düzeyde karşılamak ve müşteri memnuniyeti sağlamaktır.Varlığımızı sürdürebilmenin yegâne koşulu müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet sunarak bizi tercih etmelerini sağlamaktır. Müşterilerimizin tam tatmininin çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak personelimizin gelişimini desteklemekte ve teşvik etmekteyiz.Bu amaçla ulaşmak üzere, her gün yoğunlaşan rekabet koşullarında gücümüzü artıracak bir sistem gereklidir. lSO 9001:2000 Sistemleri bunu sağlayacaktırAğ Panoları, Kompanzasyon Panoları, Senkronizasyon Panoları, MCC Panoları, Otomasyon Panoları ELEKTROTEKNİK Sektörde kendini geliştirmiş bilgili ve deneyimli personelleri ile 20 yıllık iş tecrübesi ve güçlü mühendislik altyapısı olan yeni kurulmuş bir firmadır. DETAY ELEKTROTEKNİK mühendislik bilgisi ve deneyimli personelleri ile üst seviyede üretimler yapmayı hedeflemektedir.