ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Tüm faaliyetlerimizde, yürürlükte bulunan kanun, mevzuat ve yönetmeliklere uymak,Hurda atıkların değerlendirilmesini sağlamak Gelecek nesillere yaşanabilir bir çevreyi miras bırakmak ve Çevre yönetim sistemi performansının sürekli iyileşmesini sağlamak Şirketimizin çevre politikasıdır.

Satış ve pazarlamasını yaptığımız ürünlerin yaygınlaşmasını sağlayarak satış ve pazarlama ağının tüm Türkiye’de ve bölge’de eksiksiz olarak geliştirmek ve bu doğrultuda büyüyen ekonominin istikrarlı dinamiklerinden biri haline gelebilmektir.Pano imalatı ve elektrik mühendisliği konusunda faaliyet gösteren elektrik panosu imalatına Gersan Sanayi Sitesi’ndeki 780 m2 kapalı alanı bulunan fabrikasında devam etmektedir.Uzman mühendis kadrosu, proje ve dizayn ekibi ve kalifiye montaj ekibi ile alınan AG pano siparişlerini taahhüt edilen tarihte ve eksiksiz olarak teslim etmektedir.AG Pano uygulamalarımız, dünyanın hemen her ülkesinde tecrübe edilerek müşteriye en optimal ve en güvenilir sistem çözümünü oluşturarak sunulmaktadır. Ayrıca kullanıldıkları yerlere de ayrı bir prestij sağlamaktadır.

Çalıştığımız firmalara çözüm ortağı olabilmek. Bunu sağlarken rekabet koşullarının giderek arttığı ve karlılık oranların hızla düştüğü günümüzde uygun fiyat ve kaliteli malzeme ilkesinden taviz vermemek. Satış ve pazarlamasını yaptığımız ürünlerin gerek teknik destek an lamında gerekse lojistik anlamda hizmet çıtasını üst düzeyde tutabilmek. Ürüne kolay ulaşılabilmesi açısında yurt çapında bayi organizasyonu geliştirmek ve bayi hizmet kalitesini standartların ötesine taşıyarak çalıştığımız firmalara avantajlar sunabilmek. Tüm bu hizmetleri sunarken ülke ekonomisine artı değer katmaktır.